• Rekrutacja skrót informacji

Bardzo proszę przestrzegać terminów rekrutacji.

Oddział przedszkolny

1. Postępowanie rekrutacyjne jest prowadzone na podstawie wypełnionego i podpisanego przez obydwoje rodziców/prawnych opiekunów dziecka druku: Załącznik nr 3 .
          2. Rodzice dzieci, które w roku szkolnym 2023/2024 (5 latki), uczęszczają do Oddziału Przedszkolnego w Szkole Podstawowej im. Kazimierza Wielkiego w Żukowie składają tylko Potwierdzenie woli kontynuowania wychowania przedszkolnego w Oddziale Przedszkolnym (zał. 5 – strona pliki do pobrania  oddział przedszkolny).
          3. Po zakończonej rekrutacji należy złożyć Potwierdzenie woli przyjecia. Brak złożonego Potwierdzenia woli przyjęcia jest równoznaczne z rezygnacją z uczęszczanie do SP w Żukowie w roku szkolnym 2024/2025
          4. Przy zapisie należy okazać dokument potwierdzający dane dziecka (akt urodzenia) oraz dowód osobisty rodzica.

Klasa Pierwsza

1. Do klasy pierwszej Szkoły Podstawowej im. Kazimierza Wielkiego w Żukowie przyjmuje się z urzędu dzieci zamieszkałe w obwodzie szkoły oraz dzieci które uczęszczały do oddziału przedszkolnego w roku poprzedzającym – 2023/2024 na podstawie wypełnionego i podpisanego przez rodziców/prawnych opiekunów dziecka „Wniosek o przyjęcie Załącznik 4  (bez punktu VI). Dzieci te nie podlegają postępowaniu rekrutacyjnemu.
          2. Rodzice dzieci zamieszkałych poza obwodem szkoły, które w roku szkolnym 2022/2023 nie uczęszczają do Oddziału Przedszkolnego w Szkole Podstawowej im. Kazimierza Wielkiego w Żukowie składają zał. 4 Wniosek o przyjęcie do klasy pierwszej oraz oświadczenia. Uczestniczą w rekrutacji zgodnie z harmonogramem.
          3. Przy zapisie należy okazać dokument potwierdzający dane dziecka (akt urodzenia) oraz dowód osobisty rodzica.
          4. Po zakończonej rekrutacji złożyć Potwierdzenie woli przyjecia. Brak złożonego Potwierdzenia woli przyjęcia jest równoznaczne z rezygnacją z uczęszczanie SP w Żukowie w roku szkolnym 2024/2025

Ewa Kamińska